Görev Yap Para Kazan

Keyfin nerede istiyorsa oradan para kazan! Sizlere sunduğumuz basit görevleri yerine getirerek kolay bir şekilde kazanç elde edebilir, paranızı çekebilirsiniz.

- Google Yorum Yap Para Kazan
- Youtube Yorum Yap Para Kazan
- Instagram Yorum Yap Para Kazan
- Facebook Yorum Yap Para Kazan
Ve çok daha fazlası..

Hemen Kayıt Ol Giriş Yap
İnternetten Yorum Yaparak Para Kazan
Görevdeyim Bilişim ve Yorum Hizmetleri

Görevdeyim Nedir?

Google, Youtube, Google Play, Tomato, Yelp, Facebook, Instagram gibi birçok kanalda hizmet veren bir çözüm merkezidir. Müşterilerimiz tarafından istenilen hizmetleri, üyelerimize yaptırarak kar ortaklığı sunuyoruz.

Panel Özellikleri
Kullanıcı Dostu, Kolay Kullanımlı Modern Panel

Hızlı & Kullanışlı

Kullanışlı Bir Panel ile İnternetten Para Kazanırsınız.

Görev Takibi

Yeni Görevleri ve Yapılan Görevleri Şeffaflıkla Görün.

Güvenlik

Log Kayıtları, Günlük Yedekleme İle Sistemimiz Çökmez!

Duyuru & Bildirim

Anlık Görevlerden Haberdar Olmak Artık Çok Kolay.

Tam Erişim

Tüm Akıllı Cihazlardan Sorunsuz Erişim Sağlarsınız.

Destek Sistemi

Gorevdeyim.com Ekibine Kolayca Ulaşabilirsiniz.

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Minimum Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Bakiyeniz 25₺ Olduğunda Çekim Talebi Verebilirsiniz.

Kazandığım Parayı Nasıl Aktarabilirim?

Kazancınız minimum para çekme miktarına ulaştığı zaman çekim talebi verebilirsiniz. Maksimum 3 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz IBAN veya Papara Numarasına bakiyeniz yatırılır.

Her Göreve Katılmak Zorunda mıyım?

Görevdeyim, üyelerine hiçbir koşulda zorunluluk sunmaz. İstemediğiniz görevleri yapmak zorunda değilsiniz.

Görevi Tamamladım Fakat Bakiyem Onaylanmadı. Ne Yapmalıyım?

Görevdeyim, göndermiş olduğunuz kanıtları yoğunluğa bağlı olarak maksimum 48 saat içerisinde onaylamaktadır. Bu süre içerisinde onaylanmadığı takdirde ‘’Bize Ulaşın’’ bölümünden ticket açmanız yeterlidir.

Görev Sonrası Paylaşımımı, Yorumumu Silebilir miyim?

Hayır! Sistemin en önemli özelliği karşılıklı olarak güvene dayalıdır. Yapmış olduğunuz görevleri görev bittikten sonra sildiğinizde hesabınız sorgusuz, sualsiz kalıcı olarak kapatılır, isminiz-soyisminiz karalisteye eklenir. Hiçbir şekilde sistemden kazanç elde edemezsiniz!

Görev Yapmak İstiyorum. Nasıl Yapacağım?

Görevdeyim hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan görevlerden birisine tıklayarak sizden istenilenleri sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Görevi yaptıktan sonra ‘’Görevi Tamamladım’’ butonuna basarak bize kanıt olarak ekran görüntüsü göndermeniz gerekir. Kanıtınız onay aldıktan sonra bakiyeniz hesabınıza eklenir.

Hesabım Neden Pasif Hale Geldi? veya Kapatıldı?

Görevdeyim, sahteciliğin önüne geçmek için bir takım güvenlik önlemleri alır. Sahte isim, soyisim girmiş kullanıcılar, platformdaki görevleri yerine getirdikten sonra takipten çıkan, beğenisini kaldıran, yorumunu silenler tespit edildikçe sistemden kalıcı olarak uzaklaştırılır.

Nasıl Üye olabilirim? Üyelik Ücretli mi?

Hemen üye ol bölümünden ‘’Gerçek Adınız ve Soyadınız’’ ile bir kullanıcı adı, şifre oluşturarak üye olabilirsiniz. Şifreleme sistemimiz MD5 olduğundan kriptolanarak kayıt altına alınmaktadır. Dolayısıyla şifreniz sistem tarafından görüntülenemez!

Görevdeyim nedir? Uygulamamız nasıl çalışıyor?

Görevdeyim, sosyal medya kullanıcılarını markalar ile buluşturan bir reklam platformudur. Sizden istenilen basit görevleri yerine getirerek nakit para kazanabilir, kazandığınız parayı çekebilirsiniz.